Junior karbantartó

Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

További helyszínek:

Budapest

Irodaház üzemeltetési csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • senior karbantartó szakmai utasításainak megfelelő munkavégzés
  • „A” kategóriás irodaház és konferenciatermek gépészeti, elektromos és informatikai rendszereinek napi szintű ellenőrzése
  • rendezvénytechnika elindítása, felügyelete alkalmanként
  • napi hibamegelőző karbantartás, hibák feltárása, javítása
  • kisebb szakipari munkák kivitelezése
  • rendezvényre érkezők eligazítása, közreműködés a parkoltatásban
  • nyilvántartások és munkanaplók vezetése
  • biztonsági előírások betartása

Elvárások:

  • műszaki érdeklődés
  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes tudás
  • becsületes hozzáállás, precíz elkötelezett munkavégzés

Előnyök:

  • jó kommunikációs és problémamegoldó-készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • ügyeleti rendszer vállalása

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzokat a címre várunk