Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Junior Buyer cu limba engleza + alta limba

Premium Talentet keres
Karrier szint
Munkatapasztalat nélkül, Kezdő (0-2 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Francia - Középszint , Angol - Haladó , Spanyol - Középszint , Német - Középszint
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Responsabilitati:

- Operează ordinele de cumparare alocate

- Obține cotații de la furnizori

- Analizează și negociază preturi si alte conditii

- Creează comenzi de cumpărare

- Asigură urmărirea cererilor deschise

Cerinte:

- Studii universitare finalizate sau in curs de finalizare

- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat

- Cunoasterea unei alte limbi de circulatie europeana la nivel avansat (franceza sau spaniola sau germana)

- Persoana ordonata, riguroasa, comunicativa

Se ofera:

- specializare in domeniul achizitiilor

- cariera intr-o companie internationala

- pachet salarial cu multiple beneficii