Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

500 - 800 €

--ÁLLÁSLEHETŐSÉG BUDAPESTI IRODÁNKBAN--

Jogi asszisztens/irodai vezetői pozícióra keresünk
megbízható, precíz, tapasztalt és jó stressztűréssel rendelkező jelentkezőt, hosszú távú lehetőséggel.
8 órás, teljes munkaidőben, akár azonnali munkakezdéssel

Elvárásaink:
- felsőfokú végzettség
- min. 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- kiemelkedő kommunikáció és probléma megoldó készség
- terhelhetőség
- precizitás
- pontosság
- MS Office átfogó használata
- adminisztrációs ismeretek

Előny:
- jogi asszisztensi végzettség
- angol nyelvtudás
- gépírás

Elsődleges feladataid:
- jogi munka támogatása
- posta kezelése (átvétele/feldolgozása/elemzése)
- határidők figyelése
- számlák kezelése
- személyes ügyintézés
- ügyfelekkel való kapcsolattartás és konzultáció
- ügyfelek fogadása
- telefonok bonyolítása
- levelezések bonyolítása postai és elektronikus úton
- iroda élethez szükséges eszközök számontartása/beszerzése

Amit nyújtunk:
- kiemelten központi elhelyezkedés a Deák Ferenc térnél
- versenyképes fizetés
- tágas iroda
- fejlődési lehetőség

Legkésőbbi jelentkezési határidő: 2019. jan 31.

  • Online interjú
  • Van-e már ügyvédi irodában szerzett tapasztalata?