A munkavégzés helyszíne(i)

Budai tervezőirodánk JOGÁSZ munkatársat keres!

FELADATOK:
-a társaságot érintő jogi ügyekben való közreműködés (polgári jog, gazdasági jog, közbeszerzési jog területén) állásfoglalások kialakítása, beadványok készítése bíróságok, más hatóságok részére
-szerződések készítése, véleményezése, a szerződés teljesítéséhez kapcsolódó dokumentumok, teljesítésigazolások kiállítása
-közbeszerzési eljárásokban való közreműködés (ajánlatok és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok, hiánypótlás, árindoklás összeállításában való közreműködés, előzetes vitarendezési kérelem, jogorvoslati kérelem készítése)
-a társaság pályázatainak előkészítése, figyelemmel kísérése, koordinálása
-a társaság szerződéses partnereivel való kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK:
-jogi egyetemi végzettség
-jó kommunikációs készség
-önálló munkavégzésre való képesség
-jó problémamegoldó készség
-terhelhetőség
-talpraesettség
-precizitás, pontosság

ELŐNYT JELENT:
-a fenti jogterületeken szerzett több éves tapasztalat
-aktív társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XII. ker. Szarvas Gábor út

FIZETÉS
Megegyezés szerint