Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol, magyar

Távmunkára hajlandó jelölteket toborzok

Igen

Havi bruttó fizetés

2000 - 3200 €

Cégünk a CodingLab Technology keres 3+ év tapasztalattal rendelkező Java fejlesztőket. Amennyiben szeretnél bankok, biztosító társaságok, ipar, telco valamint e-kereskedelem területén működő nemzetközi partnereinkkel közös projekteken dolgozni, új technológiákat tanulni, megismerni nagyvállalatok szoftverfejlesztési műhelyét úgy érdemes tovább olvasnod.

Feladatok:

  • Java alapú üzleti alkalmazások fejlesztésében való közreműködés
  • A csapatban dolgozó fejlesztők szakmai támogatása
  • Ügyfél elvárások, üzleti problémák felmérésében való részvétel
  • Aktív részvétel a megodások tervezésében
  • Tesztelés és élesítés valamint a szükséges migráció támogatása
  • Junior kollégák tanítása, mentorálása

Elvárások:

  • 3+ év Java EE vagy Spring  tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Agilitás, mobilitás, nyitottság
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Vállalati Java technológiák ismerete
  • Oracle vagy MySQL ismerete
  • HTML5, JavaScript, CSS3

Előny, ha:

  • AngularJS és/vagy Bootstrap ismeret
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • A programozás számodra munka és hobbi is egyaránt
  • Ezek közül bármi érdekel: csocsó, paintball, xbox, sörözés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások
  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Folyamatos fejlődés, tanulás
  • Nagyvállalati technológiák használata
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Fiatalos jó hangulatú csapat

Budapesti munkavállalásnál segítünk beszerezni a munkavállalási engedélyt valamint a lakás kiválasztásban is adunk támogatást.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat.