Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

333 - 500 €

Munkahely leírása

Játszóházi recepciós

Munkaidő

ig, - havi 15 napot kell dolgozni, amelyben hétvégék is vannak

Mit nyújtunk?

  • Családias légkör

  • Budai, frekventált bevásárlóközpontban munkahely

  • A beosztás rugalmas, a váltótárssal közösen alakítják ki

  • Alkalmazotti (bejelentett) munkaviszony

  • Korrekt bérezés

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Türelmes betanítás

Feladatok

  • Születésnapok, foglalkozások foglalásainak kezelése

  • Gyerekek felügyelete

  • A gyerekek és szülők fogadása, tájékoztatása

  • Kassza kezelése

  • Játszóház nyitása és zárása, nyitvatartási időben az üzemelés biztosítása

  • Kisegítőszemélyzet munkájának koordinálása,

  • Játszóház állapotának ellenőrzése, fenntartása, takarítása

  • Rendelések intézése

Milyen embert keresünk?

  • Gyerekszerető, mosolygós recepcióst keresünk

  • Legalább középfokú végzettség

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

  • Magabiztos angol nyelvtudás - nem a nyelvvizsgát kérjük, hanem hogy beszélni tudj

  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség

  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

  • Tapasztalat előnynek számít