Ez az álláshirdetés már nem aktív.

IT Project Manager, Product Owner

Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapesta

További helyszínek:

Budapesta

IT Project Manager / Product Owner szuperhőst keresünk csapatunkba azonnali munkakezdéssel. Ha szereted az IT - t és készen állsz arra, hogy Scrum csapatban product owner - ként, egyéb projektekben pedig IT Projekt menedzserként részt vegyél, akkor itt a helyed.

Kik vagyunk?

A Stylersnél értékekben gondolkodunk és értéket adunk, a közösségünk, csapatunk erejével. Mindenképpen nálunk a helyed, ha nem csak kivenni akarsz a rendszerből, hanem bele is tenni.

Alapjaiban véve IT fejlesztés területén dolgozunk, agilis szemlélettel és várjuk új társunkat, aki online fejlesztési projekteket irányít, csapatokat koordinál és kommunikál az ügyféllel. Látja és érti a projekt üzleti igényeit, erősen IT beállítottságú.

Miben más a Stylers?

  • nemzetközi projekteken dolgozunk
  • nálunk agilis módszerek mentén haladhatsz – Scrum, Kanban
  • teamekben munkálkodunk
  • erős csapatszellem jellemez minket, sosem leszel egyedül
  • futottunk félmaratont, de szeretjük a sört is
  • Xbox játékkokkal adhatod le a napi stresszt (Mortal Kombat és FIFA bajnokságok)
  • nem korlátozzuk az interneted, sőt két monitorral dolgozhatsz
  • folyamatosan bővülő könyvtárunk van
  • M3 metró vonal mentén helyezkedünk el, a bicódnak is van hely

Amennyiben nálunk fogsz dolgozni, ezek várnak Rád:

  • Informatikai fejlesztések támogatása, projektek koordinálása
  • Üzleti igények megértése és lefordítása IT nyelvre
  • Projektek tervezése, vezetése, ellenőrzése
  • Fejlesztői csapat koordinálása
  • Hatásos kommunikációs képesség az ügyfelekkel
  • Ellenőrzési és kontroll pontok kialakítása
  • Minőségbiztosításhoz köthető, precíz szemlélet
  • Technológiai-, folyamatújítások bevezetése
  • Üzemeltetésben való részvétel
  • Ütemtervek kialakítása, szakmai dokumentáció elkészítése

Amit várunk Tőled:

  • Minimum 1-2 éves webes vagy IT alkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Erős középszintű, élő angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Jó problémamegoldó készség
  • Türelmes, kitartó, innovatív személyiség

Plusz piros pont:

  • Fejlesztői, programozói múlt
  • Agilis fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat

Amit cserébe adunk:

  • Laptop+okostelefon
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Nemzetközi piacismeretet
  • Reggeli angolórákon vehetsz részt, anyanyelvi tanárral
  • Komfortos munkakörülményeket
  • Emberközpontú csapatot, igazi szellemi közösséget
  • Belső képzési programokat, az innovációt szem előtt tartva
  • Készségfejlesztő tréningeket
  • Remek csapatot, segítőkész társakat
  • Változatos ügyfeleket és projekteket
  • Kellemes közeget, relax szobát
  • Meetup, konferencia részvétel támogatást

Feladatvégzés helye: Budapest, 13. kerület, M3 metróvonaltól 3 percre

Pályázati feltételek:

Kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a e-mail címre. Amennyiben jelentkezésedet ígéretesnek ítéljük, rövidesen felkeresünk, hogy személyesen is jobban megismerjük egymást. Még többet akarsz megtudni rólunk és képekben is szeretnéd látni mi vár Rád?