Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest; Budapesta

DOLGOZZ VELÜNK

Irodai asszisztens és ügyfélszolgálati munkatárs pozícióra munkatársat keresünk.

Jelentkezz, ha szívesen dolgoznál a Panhellen Magyarország csapatában és megfelelsz az elvásároknak.

Elvárások:
- Magas szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban. (Nyelvvizsga nem elvárás, az viszont igen, hogy folyékonyan, határozottan beszélj.)
- Kiváló kommunikációs készség
- Kedves, nyitott személyiség, aki szeret emberekkel beszélgetni
- Feladatok pontos, precíz végrehajtásának képessége
- Talpraesett, kreatív, probléma megoldó személyiség
- Önálló munkavégzés képessége
- Jó helyesírás és fogalmazáskészség
- Lelkes hozzáállás az új, ismeretlen dolgokhoz
- Jó tanulási, alkalmazkodási készség
- Alapvető számítástechnikai és internetes ismeretek
- Word, Excel felhasználószintű ismerete

Előnyt jelent:
- Üzleti angol és egyéb nyelvek ismerete
- Kreativitás, marketing és pr-ismeretek
- Táplálék-kiegészítők ismerete
- Sport szeretete, rendszeres sportolás
- B-kategóriás jogosítvány

Feladatok:
- Ügyfélszolgálati teendők, vevői kapcsolattartás
- Kapcsolattartás beszállítókkal, alvállalkozókkal
- Irodai adminisztráció, titkársági feladatok ellátása
- Általános ügyintézés
- Web admin feladatok

Ha az adottságaid megvannak és Téged választunk, akkor minden specifikus feladatra kiképzünk, megkapsz minden támogatást.

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel.

Munkavégzés helye az óbudai irodánk (III. kerület).