Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

További helyszínek:

Budapest

Havi bruttó fizetés

500 - 1000 €

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak

Teljes munkaidős irodai asszisztensi munkakörre keresünk olyan kolléganőt vagy kollégát aki megfelel az alább felsorolt elvárásoknak:

Feladatok:

  • Komplex asszisztensi feladatok önálló ellátása
  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, szerződéskötés
  • Szervezési, koordináló feladatok
  • Készletnyilvántartás
  • Az értékesítési csapat munkájának támogatása

Elvárások:

  • Társalgásszintű vagy felsőfokú angol nyelvtudás.
  • Csapattal való jó együttműködő képesség
  • Közép vagy Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói vagy haladó szintű MS Office ismeretek
  • Precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Ügyfél orientált és készséges viselkedés
  • Pontosság, rugalmasság
  • Terhelhetőség

Készségek:

  • Hosszú távú elkötelezettség
  • Nyitottság és teljesítmény orientáltság
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Egészségtudatos vagy az egészséges életmódra nyitottság
  • Gyors, logikus és rugalmas gondolkodás

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló munkavégzés
  • Fiatalos, lendületes, összeszokott csapat
  • Stabil háttér
  • Azonnali munkakezdés