Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Budapesti, dinamikusan fejlődő generálkivitelező cég, fiatal kollégát keres irodai asszisztens munkakör betöltésére, azonnali munkakezdéssel, versenyképes fizetésért.

Jelentkezését szakmai önéletrajz csatolásával nettó fizetési igény megjelölésével küldje.

Főbb feladatok:

  1. dokumentumok előkészítése, formázása, szöveggondozás, nyomtatványok kitöltése, faxok, levelek küldése
  2. megrendelőkkel és/vagy beszállítókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás: beérkező telefonhívások kezelése, üzenetek átvétele, továbbítása, találkozók, programok szervezése, időpontok egyeztetése;
  3. vendégek fogadása, tárgyalások támogatása;
  4. általános irodai feladatok: fénymásolás, szkennelés, gépelés, dokumentumok bekötése;
  5. egyéb adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

  • angol nyelvismeret
  • legalább középfokú iskolai végzettség, érettségi;
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • MS Office programok magabiztos ismerete;
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban;
  • nagyfokú precizitás, alaposság;
  • önálló és csapatban való munkavégzésre való képesség;
  • jó stressztűrés;
  • pozitív hozzáállás;

Előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség;
  • 3-5 év szakmai tapasztalat;
  • német vagy egyéb idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • fiatal, dinamikus csapat;
  • kiváló munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület