Állás részletei

INSTALATOR/MUNCITOR NECALIFICAT

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak
Karrier szint
Munkatapasztalat nélkül, Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Helyek száma
5

Candidatul Ideal:

Absolvent studii liceale/scoala profesionala

Constituie un avantaj: Autorizat ANRE-ISCIR;

Persoana serioasa cu abilitati tehnice dezvoltate; Abilitati bune de organizare si comunicare.

Descrierea jobului:
Executie, intretinere instalatii gaze; Verificari si revizii instalatii gaze; Intocmeste documentatia specifica lucrarilor realizate ; Identifica cerintele clientilor si transmite superiorului ierarhic;

Descrierea companiei:

MEGACONSTRUCT . este una dintre companiile importante pe piata romaneasca ce activeaza in domeniul gazelor naturale, desfasurand activitati de furnizare si distribuție a gazelor naturale. Megaconstruct . este concesionara serviciului public de distributie a gazelor naturale intr-un numar de peste 21 de comune din 7 judete.