Ez az álláshirdetés már nem aktív.

Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Temesvár

További helyszínek:

Temesvár

Candidatul ideal:

-abilitati excelente de comunicare atat scris cat si vorbit
-cunostinte temeinice de legislatia muncii
-certificat inspector resurse umane
-cunostinte foarte bune operare PC(MS-Office)-( gestionarea rapoartelor/statisticelor in Excel, precum si intocmirea anumitor documente in Word)

Descrierea jobului:

- efectueaza recrutarea de personal pentru diferitele posturi scoase la concurs in cadrul organizatiei
-intocmirea formalitatilor de angajare in vederea semnarii CIM;
-intocmirea si gestionarea dosarelor de personal (CIM, acte aditionale, alte acte de angajare, decizii, adeverinte, fise de post etc.);
-efectueaza evaluarea periodica a angajatilor la intervale de timp stabilite de comun acord cu conducerea organizatiei
-primeste si solutioneaza cererile angajatilor cu privire la activitatea de administrare de personal;
-elaboreaza si transmite rapoarte privind personalul gestionat;
-mentine legatura cu institutiile de stat acreditate (ITM, ANOFM, CASS, Casa de Pensii etc.) in vederea avizarii tuturor documentelor de personal;