Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak

Cerinte :

- Persoana serioasa, dinamica, responsabila, disciplinat profesional
- Studii superioare - Facultatea de Ingineria Lemnului -
- Experienta in productia de mobila minim 3 ani
- Solide cunostinte de proiectare - AUTOCAD
- Cunostinte in tehnologia prelucrarii lemnului

Responsabilitati :

- proiecteaza si gestioneaza produsele si tehnologiile care vor fi implementate;

- asigura integrarea noilor proiecte  in fabricatie si participa activ in organizarea fluxului tehnologic si monitorizarea productiei noi lansate
- stabileste norme si instructiuni pentru procesele tehnologice proiectate

- alcatuieste lista cu utilaje si sdv-uri pentru realizarea tehnologiilor noi ;

-  responsabil de seria "0" la produsele noi

Beneficii :

_ Nu rata sansa de a-ti dezvolta o cariera de succes alaturi de un partener stabil, care iti asigura un salariu motivant si competitiv, bonuri de masa si transport si, nu in ultimul rand, suport profesional permanent.

  • Online interjú
  • Care sunt pretentiile dumneavoastra salariale actuale ( suma neta)?