Állás részletei

Inginer proiectant constructii - CCIA

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Helyek száma
5

          Candidatul ideal:

  • Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii, specializarea Constructii Civile si Industriale;
  • Abilitati si experienta in utilizarea programelor de desen (AutoCAD). Utilizarea programelor de calcul de structuri (Arche - Graitec), prezinta un avantaj;
  • Limba franceza ( intelegere si vorbire) - nivel mediu sau avansat;
  • Corectitudine, rigurozitate, punctualitate, seriozitate;
  • Stil de lucru organizat.

         Responsabilitati:

  • Intocmirea pe baza planurilor de arhitectura, a planurilor de rezistenta pentru structuri din beton armat (cofraj, dimensionare si armare elemente de rezistenta);

    Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Stagiu de specializare in Franta, la sediul firmei Stebat (Albertville);
  • Un mediu de lucru profesionist;
  • Desfasurarea activitatii dupa incheierea stagiului: Timisoara;
  • Depunere de CV + poza + scrisoare de intentie (optional).

Descrierea companiei:

Grupul de firme de proiectare Groupe Stebat este unul din cele mai mari birouri de proiectare a structurilor din beton armat din Franta.
Suntem un birou de proiectare structurala care realizeaza toate etapele necesare unui proiect de constructii constructii civile, industriale si agricole.