Állás részletei

Inginer instalatii sanitare

Gyorsan válaszol
Karrier szint
Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Responsabilitati:

- Realizeaza periodic audit tehnic asupra echipamentelor aflate in dotare si exploatare pentru toate punctele de lucru

- Intocmeste rapoarte privind situatia tehnica a echipamentelor

- Propune si urmareste implementarea masurilor de imbunatatire privind exploatarea instalatiilor

- Supervizeaza verificarile periodice conform normativelor in vigoare

- Asigura suport tehnic inginerilor de specialitate din fiecare locatie, daca situatia o impune

- Supervizeaza firmele externe in activitatea de mentenanta

Cerinte:

- Inginer licentiat in domeniul Instalatiilor Sanitare

- Minim 5 ani experienta pe o pozitie similara

- Cunostinte privind legislatia in vigoare aferenta domeniului instalatiilor sanitare

- Cunostinte aprofundate asupra instalatiilor si echipamentelor de limitare si stingere a incendiului

- Abilitati de comunicare si relationare

- Abilitati de a lucre strategic, de prioritizare

- Permis de conducere

Se ofera:

- Pachet salarial motivant;

- Condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic, stimulativ și motivant;

- Posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanță și succese dovedite.