Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év)

Nyelvismeret

magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

800 - 1000 €

KARRIER ÉPÍTÉSI LEHETŐSÉG, FIX ALAPFIZETÉSSEL!

Karrier Építési Lehetőség, Fix Alapfizetéssel!

Budapesten a XI. kerületben, teljes munkaidőbe ingatlan közvetítő állást ajánlunk, a próbaidő alatt is a megélhetéshez elengedő fix fizetéssel (nettóFt), illetve ezen felüli jutalékkal.

A munka leginkább irodán kívül végezendő, egy adott területen. A munka elsajátítása után, igény szerint váltható teljesítmény alapú fizetésre, mely háromszor, négyszer több fizetést eredményez. Komoly karrierépítési lehetőség, pár éven belüli előrelépést nyújtunk, akár saját vállalkozás kialakításával, viszont kitartást és akaratot igénylő munkakör.

A munkavégzés semmilyen anyagi befektetéssel nem jár, a Budapest bérleten kívül. A telefon, iroda használatot, az ingatlanok meghirdetésének költségét, a munkához szükséges eszközöket, tanítást és tanfolyamokat, a céges vacsorákat és rendezvényeket a cég álja.

A munkakör:

- kapcsolatépítés az ügyfelekkel

- eladó lakások felkutatása egy adott területen, megbízási szerződések megkötése

- az értékesítési folyamat menedzselése, az ingatlanok bemutatása a vevőknek

- vételi ajánlatok és ügyletzárások

- adásvételi szerződések előkészítése, szervezése

Amit elvárunk Tőled:

- érettségi

- jó kommunikációs készség

- nyitottság új ismeretek iránt

- kitartás saját céljaid elérésében

- karrierista hajlam

Amit kínálunk Neked:

- ingyenes telefon és iroda használat

- az alapfizetés biztonsága és teljesítményösztönző jutalékrendszer

- ingyenes és folyamatos képzés, betanítás a legmagasabb szinten

- motiváló környezet, fiatal csapat

- negyedévente belföldi hotelekben a cég legjobbjainak díjazása

- hónapról hónapra, a teljesítmény alapján magasabb fizetés

- előrelépési lehetőség

Várjuk fényképes önéletrajzodat.