A kizárólagosan magyar tulajdonban lévő Openhouse Országos Ingatlanhálózat bővíti, már most is eredményesen működő sárvári értékesítői csapatát, 1 fő értékesítő kollégával!

Feladatok

- használt és új ingatlanok megbízásba vétele, kiajánlása és értékesítése meglévő és új ügyfelek részére
- ártárgyalások lebonyolítása
- kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
- értékesítési adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

- határozott fellépés
- jó problémamegoldó képesség
- terhelhetőség
- felhasználói szintű számítógépes ismeret
- ügyfélközpontú gondolkodásmód

- A TEVÉKENYSÉG ELINDÍTÁSÁHOZ A VÁLLALKOZÓI JOGVISZONY NEM FELTÉTEL

Előnyök

- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- angol és/vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk

- villámgyors bevételek – új munkatársaink 80 %-a már az első hónapban jelentős bevételhez jut

- saját külső tippadói hálózat építésének lehetősége – akár haviFt passzív jövedelem

- mobiltelefon használat, telefonköltség-hozzájárulás

- professzionális irodai háttér - asztalpénz nélkül

- egyedi fejlesztésű Openhouse Értékesítői Eszköztár

- teljes körű marketingtámogatás - névjegykártya, hirdetések, táblák, szóróanyagok, autómatrica

- gyorsan járható karrierút extra juttatásokkal

- országos hálózati találkozók, regionális csapatépítő napok, irodai motivációs túrák

-jelentkezés fényképes önéletrajzzal