Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

Nyelvismeret

magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

További helyszínek:

Arad, Kolozsvár, Marosvásárhely, Székesfehérvár, Debrecen, Eger, Pécs, Győr, Siófok, Szeged, Nyíregyháza, Temesvár, Visegrád, Nagyszeben, Segesvár, Gyulafehérvár, Szentendre, Torda

Havi bruttó fizetés euróban

1200 €

Ingatlan referenst keresünk több éve sikeresen működő ingatlanirodánkba. Nem marad ingatlan eladás nélkül. Olyan dolgozni szerető munkavállalók jelentkezését várjuk, akik agilisek, képesek önállóan tárgyalni és nem elégszenek meg azzal ami van, hanem többet akarnak. Ha maximalista vagy és minőségi életet szeretnél élni, könnyedén, akkor várunk csapatunkba ahol kimagasló munkáért kimagasló jövedelemre tehetsz szert. Munkavégzés helye Budapest és környéke (Főleg, XV., XVI., XIV., XIII., VII., VIII., VI., Dunakeszi, Fót, Veresegyház, Kistarcsa, Kerepes).

Előnyök:

1. A jelentkezőknek ingyenes szakmai  képzés, folyamatos továbbképzés,

2. OKJ-s képzettség kedvezményes megszerzése

3. Mentori program, fejlődési lehetőség

4. Az ország 3. legnagyobb franchise hálózata, hatalmas meglévő ingatlanadatbázis

5. Kötetlen munkaidő

6. Kimagasló kereseti lehetőség

Feladatok:

1.  Kereső ügyfeleknek ingatlanok ajánlása meglévő adatbázisból

2.  Eladó ingatlanok felkutatása, szerződés kötés, ügyfelek kezelése

3. Hirdetések kezelése

4. Ingatlanok bemutatása

5. Adásvételi szerződések előkészítése, közreműködés a szerződéskötés során

Elvárt kompetenciák:

1. Jó kommunikációs készség

2. rugalmasság