Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Kolozsvár

További helyszínek:

Kolozsvár

Descrierea jobului:

Pozitia oferita este una de infirmiera medicala in cadrul Clinicii Medicale Private Pro Visual din Cluj Napoca str Soimului nr 24 cartier Zorilor.

Persoana selectata va asista medicul oftalmolog si /sau . ist in activitatile sale si gestiona organizarea cabinetelor medicale, a interventiilor chirurgicale mici.

Candidatul ideal:

Experienta minima in domeniul medical sau chiar deloc, capacitati de organizare si relationare cu echipa clincii ProVisual si clientii acesteia

Descrierea Companiei:

Clinica Pro Visual este o clinica medicala privata multidisciplinara in domeniul pediatric.
Cele mai importante activitati medicale sunt Oftalmologia si de asemenea clinica gestioneaza si un magazine de produse de optica medicala.
Folosim aparatura si protocoale de ultima generatie iar medicii specialistii nostri sunt recunoscuti la nivel national.
Ne preocupam intens de dezvoltarea profesionala echipei de medici si asistenti si avem un feedback foarte bun atat din partea comunitatii medicale cat si a celei de pacienti.