Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

600 - 1100 €

Budapest egyik leggyorsabban fejlődő Pizzériája HR vezetőjét keresi!

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

-munkaviszony-létesítés, -módosítás, -megszüntetés előkészítése, teljes körű ügyintézése, dokumentálása;

-a munkaügyi vonatkozású törvények és jogszabályok változásainak nyomon követése, ezzel kapcsolatos tanácsadás a vezetők részére, valamint a megváltozott szabályokhoz igazodó eljárásrendek kidolgozása;

-személyügyi nyilvántartások minőségi és precíz vezetése;rendszeres és adhoc adatszolgáltatások, jelentések készítése;létszámjelentések, statisztikai adatok összesítése;

-munkaviszony-igazolások kiállítása, szabadság nyilvántartása;

-toborzási, kiválasztási folyamat irányítása, támogatása;

-éves oktatási terv készítése;oktatás, képzés teljes körű lebonyolítása, nyilvántartása;

-kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel, társosztályokkal.

Számunkra az ideális jelölt:

-szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik és/vagy HR területen szerzett releváns szakmai tapasztalata van;

-naprakészen ismeri a munka törvénykönyvét;

-jártas a Word és Excel programok használatában;

-dinamikus, terhelhető, megbízható személyiség;

-képes rendszerben gondolkodni;

-elhivatottság, segítőkészség jellemzi.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

képzések területén és/vagyhumán kontrolling területén szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

önálló munkavégzés, hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,

A jelentkezők önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk