Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

magyar, orosz

A munkavégzés helyszíne(i)

Paks

Az AO IK ASE Magyarországi Fióktelep Roszatom Atomenergetikai Állami Vállalatcsoport Mérnöki Divízója HR osztály főszakértőt keres.

 Feladatok:

•             belső dokumentáció kidolgozása és bevezetése  (munkaköri leírások, rendelkezések, szabályzatok, belső szabványok, stb.)

•             módszertani útmutatók végrehajtása, szakemberek és vezetők tevékenységének a koordinálása a HR területén

•             HR-rel kapcsolatos ügyintézés, szervezés és végrehajtás, munkajogi tanácsadás,

•             külföldi alkalmazottak vízumügyintézése

•             a  szervezeti-alkalmazotti struktúra, a funkciónális feladatok,a  felelősségi körök és a jogosítványok,valamint a  létszám optimalizálása, céltudatos csapatépítés

Olyan szakembert keresünk, aki ismeri a magyar jogi munkaszabályozást.

Szükséges nyelvtudás: magyar és orosz

Szükséges munkatapasztalat: 3-5 év

Munkavégzés helye: Paks

Jelentkezéshez orosz és angol nyelvű önéletrajz szükséges.