Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

1500 - 3000 €

HITELEZÉSI SZAKÉRTŐmunkatársakat keresünk

Feladatok:

  • Személyes tárgyalások lebonyolítása, ügyfélállomány folyamatos gondozása
  • Hitelezési folyamat menedzselése az ügyfél tájékoztatástól a folyósításig
  • A hitelekhez kapcsolható egyéb pénzügyi termékek értékesítése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok határidőre történő elvégzése
  • Aktív részvétel meetingeken, oktatásokon, tréningeken

Akit keresünk:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség és megfelelő szakirányú képesítés
  • Lakossági hitelfinanszírozásban szerzett munkatapasztalat előny
  • Ügyfél akvizíciós tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Meggyőző személyiség, magabiztos kommunikáció
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Önálló munkavégzési képesség

Amit kínálunk:

  • Stabil banki háttér
  • Országos irodai hálózat
  • Az első 3 hónapban 3 szintű fix, teljesítménytől függően a legmagasabb szinten bruttó 1 millió forintos jövedelem
  • Technikai és értékesítési háttértámogatás: termék- és eladás technikai oktatások
  • Szakmai karrierlehetőség
  • Országos munkavégzés, rugalmas munkaidő