Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Nemzetközi hitelintézethez keresünk hitelbíráló munkatársakat!

FELADATOK

  • magánszemélyek és vállalkozások hitelképességének vizsgálata
  • egyéb adminisztratív, hitelbírálattal összefüggő feladatok elvégzése
  • hitelkérelmek feldolgozásával kapcsolatos ellenőrzések elvégzése
  • döntéshozatal hatáskörön belül
  • beérkező igénylések feldolgozásának elősegítése
  • aktív együttműködés a társosztályokkal

AMIT KÍNÁLUNK

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • fiatal, lendületes csapat
  • biztos munkáltatói háttér
  • színvonalas munkakörülmények

ELVÁRÁSOK

  • megbízhatóság, precizitás, gyorsaság
  • határozott személyiség, önálló munkavégző képesség
  • számítógép kezelési ismeretek
  • stressz tűrő képesség
  • hatékony konfliktuskezelési és konfliktustűrő képesség

MUNKAIDŐ
váltott műszakos beosztásban: 08:30-17:00; 9:30-18:00; 11:30-20:00 + havi két hétvégi napon_ Szo: 9:30-18:00; Vas: 10:00-16:00

BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését kérem

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest XIII. ker.

A projekt vezetőnek küldött önéletrajzzal és a munka megjelölésével.