Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Távmunkára hajlandó jelölteket toborzok

Igen

Havi bruttó fizetés

600 - 700 €

Munkakör leírása

- Online és offline grafikai anyagok készítése, szerkesztése
- Céges Magazin és más kiadványok tördelése, kreatívok készítése
- Hirdetések, promóciós anyagok elkészítése
- Termékfotózás, épületfotózás, retusálás
- Látványtervezés, fénydekorációs motívum tervezés - fénydekorációs projektekhez

Elvárások a pályázótól

- Szakirányú végzettség vagy releváns, min. 3 éves tapasztalat a területen
- Adobe termékcsalád magabiztos gyakorlati használata (Photoshop, Illustrator, InDesign, animációkhoz After Effects-ben való jártasság)
- Kiadványszerkesztési és reklámgrafikai tapasztalat
- Online felületek ismerete és gyakorlatias használata
- Nyomdai munkálatok, alapanyagok, kivitelezési lehetőségek széles körű ismerete
- A vállalat arculati szabályai szerint történő önálló munkavégzés
- Kreativitás, rugalmasság

A cég ajánlja

- Versenyképes, stabil jövedelem, cafeteria juttatás
- Innovatív és professzionális munkakörnyezetben való munkavégzés
- Céges laptop, mobiltelefon
- Folyamatos fejlődési lehetőség (külföldi és hazai képzések)
- Hosszú távú együttműködés
- Befogadó, barátságos és jó humorú kollégák