• Szeretnél kiszámítható munkarendben, kiemelkedő bérért dolgozni? Részese lennél egy innovatív cég gyártási folyamatának? Szívesen dolgoznál egy összeszokott, ütőképes csapat tagjaként?
  • Győri öntödei partnercégünk részére GÉPKEZELŐ munkakörökbe keresünk munkavállalókat:

Munkakörök:

  • Fémötvözetek olvasztása, öntése
  • Homokmag készítés
  • Kész öntvények ellenőrzése, leszedése
  • Gépi berendezések kezelése
  • Minőség-ellenőrzés

Munka betöltésnek feltételei:

  • Befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Megszakítás nélküli (folyamatosórás beosztás vagy folyamatosórás beosztás) munkarend vállalása
  • Jó fizikum
  • Monotonitástűrés
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Kezdő alapbér: bruttóFt/hó
  • Hasonló munkakörökben szerzett tapasztalattal rendelkezők esetén ez az alábbi bérek szerint alakulhat:
  • Bruttó bér: KezdőFt/hó; TapasztaltFt/hó
  • Műszakpótlék:KezdőFt/hó; TapasztaltFt/hó
  • Mozgóbér, próbaidőt követően max. 15% (6%-al kalkulálva):KezdőFt/hó; TapasztaltFt/hó
  • Összesen bruttó: KezdőFt/hó; TapasztaltFt/hó
  • Összesen nettó: KezdőFt/hó; TapasztaltFt/hó
  • Éves cafeteria (próbaidőt követően: KezdőFt; TapasztaltFt
  • Év végi prémium % (bruttó): KezdőFt; TapasztaltFt
  • Karácsonyi juttatás (bruttó): KezdőFt; TapasztaltFt
  • 1 nap túlóra 12 órában kb. bruttó: KezdőFt; TapasztaltFt
  • 1 nap túlóra 12 órában kb. nettó: KezdőFt; TapasztaltFt

Juttatások:

  •  Kiemelkedő műszakpótlék (50 %)
  • Vasárnapi pótlék (50 %)
  • Széleskörű cafeteria
  • Túlórapótlék
  • Munkaruházat
  • Mozgóbér, éves prémium
  • Munkába járás támogatása
  • Távolról érkező jelentkezők esetén szállás és hazautazás térítése biztosított