Generali Biztosító Zrt - Fiókvezető

Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

1100 - 2000 €

Kit keresünk?

Vezetői ambícióval, biztosítási tapasztalattal és empatikus személyiséggel rendelkező partnerre van szükségünk, aki

  • ismeri a céljait és tudja, hogy mit kell értük tennie
  • nyitott a világra és hamar el tudja nyerni az emberek szimpátiáját
  • meglévő kapcsolati hálóját képes továbbépíteni
  • képes tervezni, szervezni, motiválni
  • nem idegenkedik a modern informatikai eszközökkel való munkavégzéstől
  • 2 év értékesítési területen (előny a biztosítási terület) szerzett tapasztalattal, gyakorlattal rendelkezik
  • rendelkezik felsőfokú végzettséggel vagy MNB biztosításközvetítői hatósági vizsgával

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Feladataid lesznek:

  • értékesítési csapat vezetése
  • a tanácsadói csapat bővítése és szakmai fejlesztése
  • az üzleti tervek teljesítése
  • az értékesítési volumen növelése