A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

100 - 5000 €

Gazdasági ügyintézői pozícióra keresünk teljes munkaidőben foglalkoztatott munkatársat

Szükséges iskolai végzettség:

  • szakirányú középfokú végzettség, vagy

  • érettségi és pénzügyi számviteli ügyintézői, vagy mérlegképes könyvelői okj-s végzettség

Egyéb ismeretek, készségek:

  • Microsoft Excel magas szintű ismerete, gyakorlott alkalmazása

  • kiváló problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet, felelősségteljes hozzáállás, csapatmunkára való készség

Munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • bejövő számlák alaki, tartalmi elemeinek vizsgálata, számszaki ellenőrzése, az átalány díjas számlák ellenőrzése, ellenjegyzésre történő előkészítése

  • a szervezeti egység gazdálkodását érintő döntések támogatását szolgáló önköltségszámítások, egyéb adatszolgáltatások előkészítése

  • közreműködés a folyamatos adatszolgáltatás ellátásában a szervezeti egység vezetője és az SZTE központi gazdálkodásirányítási egységei felé,

  • a Kar gazdálkodását bemutató elemzések, kimutatások, prezentációk elkészítésének támogatása,

  • közreműködés az éves költségvetés illetve a gazdasági beszámoló elkészítésében

A pályázatok elbírálásakor előnyt jelent:

  • az államháztartási szakirányon szerzett középfokú végzettség

  • államháztartási területen szerzett legalább hároméves szakmai tapasztalat

  • pályázatkezelési tapasztalat

  • angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

SZTE Mérnöki Kar Dékáni Hivatal, 6724 Szeged, Mars tér 7.

Munkaidő:

hétfőtől csütörtökigpéntek