A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

650 - 700 €

Páciens koordinátor

álláshirdetés

Budapesti fogászati klinika keres munkatársat páciens koordinátor, ügyfélreferens munkakörbe felsőfokú francia és tárgyalóképes angol nyelvtudással.

Főbb feladatok:

• Külföldi ügyfelek fogadása, koordinálása.

• Külföldi páciensek magyarországi tartózkodásának teljes körű megszervezése
• Tolmácsolás, fordítás, ügyféligények feldolgozása szóban, telefonon, e-mailben
• Átfogó szervezési és adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

• Alapelvárás: felsőfokú végzettség, magas szintű francia nyelvtudás és magabiztos angol nyelvtudás

• Ügyfélorientált attitűd
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Kiváló szervezői képesség és kommunikációs készség
• Megbízható, rugalmas, nyitott, precíz személyiség

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

• Empátia, rugalmasság

• Határozott fellépés

Előnyt jelent:

• Német és Norvég nyelvismeret

• Hasonló/ egészségügyi területen szerzett releváns gyakorlat

Munkavégzés helye:

                Budapest I. kerület

Állás kínálunk:

• Versenyképes jövedelem

• Idegen nyelvű munkavégzés, Nemzetközi csapat

• Változatos feladatkör

• Kellemes, páciensközpontú környezet