Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol

Marosvásárhely; Bukarest; Debrecen; Budapest; Győr; Szolnok; Nagyvárad; Arad; Csíkszereda; Kolozsvár; Brassó; Ploiești; Konstanca; Jászvásár; Varsó; Pitești

Havi bruttó fizetés euróban

1500 €

Fotós pozíciók óceánjárón

Photo trainee/Photographer/Graphic Designer/Gallery Host/Asst. Photo Manager Carnival Cruise Lines:

  1. Munkaköri leírás: portré fotózás a vendégekről, a kész fotók értékesítése, továbbá mindenféle, a fotózással kapcsolatos termékek forgalmazása. Kamera: cég biztosítja
  2. Szakmai elvárás:  tárgyalóképes angol nyelvtudás mellett ismernie kell a jelentkezőknek a szakmai nyelvet is, illetve rendelkezniük kell alapvető beállítási, illetve fotós ismeretekkel. Papírhoz nem kötött, de tapasztalat kell. Az “eladói véna” elengedhetetlen ebben a pozícióban!
  3. Tréning: a céghez újonnan felvett fotósok egy 2 hetes fotós tréninggel kezdenek Mexikóban, Cozumel szigetén. E tréning sikeres elvégzése után kerül mindenki a végső “állomáshelyére”, hajójára.
  4. Fizetések:

               Photo Trainee – $1000 + bónusz
               Photographer, Graphic Designer – $1150 + bónusz
               Gallery Host – $1350 + bónusz
               Asst. Photo Manager – $1600 + bónusz

               Photo Manager – $2250 + bónusz

A szerződés hossza: 6-8 hónap