Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Field service tehnician

Premium Talentet keres
Karrier szint
Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Helyek száma
6

RESPONSABILITĂȚI

- Instalări, întreținere și service echipamente;
- Reparații sisteme electrice/electronice joasa tensiune;
- Acordare de consultanță tehnică permanentă clienților;
- Instruirea utilizatorilor de echipamente;
- Elaborare rapoarte tehnice.

CERINȚE

- Studii medii sau superioare in domeniul electronicii/automatizare/mecatronica/electrotehnica
- Experiența în domeniul echipamentelor și instalațiilor electronice și/sau
   bune cunoștințe tehnice din domeniul automatizărilor industrial 3-5 ani;
- Cunoștințe de operare PC;
- Cunoștințe de limba engleză;
- Carnet de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasări (60-70%, restul homeoffice) în (4-5 județe)

- Program (Luni-Vineri);
- Seriozitate, implicare, devotament, pasiune;

CE OFERIM?

- Pachet salarial : salariu fix +
bonusuri lunar în funcție de performanță/intervenții;
- Training tehnic de specialitate;

- Diurna sau BM
- Asigurare/servicii medicale private;
- Telefon mobil / laptop;
- Mașină de serviciu;
- 13 salar

- Instrumente/dotări: laptop/smarthone, Dacia Docker full, echipamente de muncă