A munkavégzés helyszíne(i)

Távmunkára hajlandó jelölteket toborzok

Igen

Havi bruttó fizetés

570 - 757 €

20 éves múlttal rendelkező cégcsoportunk tagjaként

ipari és háztartási konfekciógépek forgalmazásával foglalkozó vállalkozásunk gyors növekedése megkívánja, hogy munkatársat keressünk az alábbi pozícióra.
Sok éves tapasztalatunknak és széleskörű kapcsolatrendszerünknek köszönhetően a legújabb és a leghatékonyabb gyártási technológiákat tudjuk ajánlani partnereinknek a legkedvezőbb árakon.
Nemzetközi céghálózatunk az iparágban nagy befolyással bíró gyártó cégek segítségére van az új technológiák bevezetésében, több évtizedes tapasztalatunknak köszönhetően.

Értékesítő és adminisztrációs munkatárs

FELADATOK:

  • kapcsolattartás a cégcsoport tagjaival és a beszállítókkal;
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel;
  • gépbemutatók szervezése, levezetése;
  • műszaki és technológiai tanácsadás;
  • beérkező ajánlatok készítése, küldése és követése;
  • új vevők felkutatása, fogadása;
  • irodán belüli adminisztrációs tevékenységek elvégzése.

ELVÁRÁSAINK:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás alapfeltétel;
  • műszaki érdeklődés;
  • dinamikus, határozott, céltudatos, kezdeményező személyiség;
  • számítógépes ismeretek (MS Office);
  • jó kommunikációs készség;
  • tanulási és fejlődési igény;
  • csapatszellem;
  • érettségi bizonyítvány.

ELŐNY:

  • műszaki végzettség vagy tapasztalat;
  • felsőfokú végzettség;
  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete.

AMIT AJÁNLUNK:

  • kiemelkedő kereseti lehetőség;
  • kulturált, barátságos, családias munkahely;
  • szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége.

2045 Törökbálint,
JUKI_végleges sign
Márkaképviselet / Official dealer