A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

450 - 600 €

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak

Egészségfejlesztő cég értékesítőt keres!

Ezek lesznek a feladataid:

–kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, upselling

–otenciális ügyfelek megkeresése, lehetőségek felkutatása

–ajánlatok elkészítése, prezentálása az ügyfelek felé

–értékesítési terv készítése, akciók kidolgozása

–CRM rendszer használata

–adatbázis karbantartása

–zerződések karbantartása, ellenőrzése, frissítése

–apatmunka

Ami előnyt jelent:

–zakirányú végzettség

–minimum 2 éves értékesítői tapasztalat

–kapcsolati tőke

–aját autó

–vállalkozói jogviszony

–egészségfejlesztésben eltöltött munkatapasztalat

Amit kínálunk:

–éve piacvezető egészségfejlesztő cég fiatalos, jó hangulatú csapatának leszel a tagja

–tabil ügyfélbázis

–éges mobiltelefon korlátlan használattal

–fejlődési lehetőség a szakmai napjainkon való részvételedkor (egészségfejlesztési szolgáltatások területén)

–természetesen hetente masszázs az irodában

Munkába állás időpontja: úlius