A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

450 - 600 €

Egészségfejlesztő cég értékesítőt keres!

Ezek lesznek a feladataid:

–        kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, upselling

–       potenciális ügyfelek megkeresése, lehetőségek felkutatása

–        ajánlatok elkészítése, prezentálása az ügyfelek felé

–        értékesítési terv készítése, akciók kidolgozása

–        CRM rendszer használata

–        adatbázis karbantartása

–        szerződések karbantartása, ellenőrzése, frissítése

–        csapatmunka

Ami előnyt jelent:

–       szakirányú végzettség

–       minimum 2 éves értékesítői tapasztalat

–       kapcsolati tőke

–       saját autó

–       vállalkozói jogviszony

–       egészségfejlesztésben eltöltött munkatapasztalat

Amit kínálunk:

–      20 éve piacvezető egészségfejlesztő cég fiatalos, jó hangulatú csapatának leszel a tagja

–       stabil ügyfélbázis

–       céges mobiltelefon korlátlan használattal

–        fejlődési lehetőség a szakmai napjainkon való részvételedkor (egészségfejlesztési szolgáltatások területén)

–        természetesen hetente masszázs az irodában

Munkába állás időpontja: úlius