Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

német, angol

A munkavégzés helyszíne(i)

További helyszínek:

Fiatal csapatunkba keresünk értékesítő kollégáink mellé agilis, motivált, kereskedelmi szemléletű értékesítőt!

Úgy érzed jó a beszélőkéd? Szívesen kipróbálnád magad faipari termékek értékesítésében? Hiszel benne, hogy ha örömöd leled a munkában, akkor sikeres is leszel benne? Hiszel a mosoly és az őszinte kommunikáció erejében? Úgy érzed el tudod adni önmagad és ezáltal bármilyen terméket?

Akkor Téged keresünk!

16. kerületben található bemutatókertünkbe, szép, igényes és modern irodánkba várjuk új értékesítő kollégánkat!

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő
  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Szuper, kényelmes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség (tréningek, képzések)

Feladatok

  • A vállalat érdekeinek képviselete
  • Vásárlók fogadása, kiszolgálása, termékek bemutatása
  • Árajánlatkérések fogadása e-mailben és telefonon
  • Árajánlatok küldése, egyedi ajánlatok összeállítása
  • Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Vevőszolgálat, rendelés-feldolgozás, bemutatókerti értékesítés
  • Kapcsolattartás és adategyeztetés a gyártó műhely munkatársaival és a logisztikai partnerek kapcsolattartóival
  • Egyéb, felettese által kért feladatok elvégzése

Elvárás

  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Excel
  • Minimum érettségi
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság
  • Terhelhető, megbízható személyiség
  • Lendületes, nyitott, kommunikatív személyiség
  • Internet minimum felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  • Faipari végzettség vagy ezen területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (preferált: mérnök, közgazdász, kereskedelem, értékesítés-marketing)
  • Nyelvtudás (preferált: angol és/vagy német)
  • Tervező- és szerkesztő programok ismerete (Autocad, Photoshop, Archicad, 3DS Max…stb.)