Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

Nyelvismeret

magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapesta

További helyszínek:

Érd, Gödöllő, Szigetszentmiklós, Budakeszi, Dunakeszi, Gyömrő, Solymár

Az energetikai szolgáltatásokra szakosodott InFend Energy Kft. új munkatársakat keres értékesítési menedzser pozícióba. Gyere és építsd velünk a céget, hogy te legyél a jövő menedzsmentje!

Feladatok:

  • Leendő ügyfelek telefonon történő megkeresése
  • Telefonos és e-mailes ügyintézés
  • Potenciális ügyfélkör folyamatos bővítése
  • Üzleti kapcsolatok építése és fenntartása a partnerekkel
  • Tárgyalások szervezése, bonyolítása
  • Árajánlatok készítése, tárgyalása, szerződéskötés és utókövetés

Elvárások:

  • Energiapiacok ismerete
  • Szolgáltatások területén szerzett értékesítési tapasztalat
  • Üzleti gondolkodásmód, magabiztosság, jó megjelenés
  • Önálló munkavégzés, de jó csapatjátékos
  • 1-3 éves munkatapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Gépjármű vezetői engedély

Előnyt jelenthet:

  • Hideg hívásban szerzett tapasztalat
  • Kiépített ügyfélkapcsolat, kapcsolati tőke
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  1. Nagyfokú önállóság
  2. Versenyképes jövedelem
  3. Folyamatos tanulás és fejlődés
  4. Karrier pálya
  5. Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

Budapest XV. kerület

A fényképes önéletrajzokat nettó fizetési igény megjelölésével együtt várjuk!