Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

100 - 101 €

„Fiatalos” és lendületes vagy? Szereted a kihívásokat és az önálló munkát? Jelentkezz hozzánk! Az amerikai Lansinoh és az ír ClevaMama minőségi babatermékeket forgalmazó, biztos hátterű budapesti cég új munkatársat keres, akár azonnali kezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok:
- Kapcsolattartás a viszonteladókkal (országosan), NEM ÜGYNÖKI TEVÉKENYSÉG:

      • partnerek folyamatos látogatása (kis dobozos céges autóval),
      • meglévő partnerkör és belistázott termékek bővítése,
      • új termékek bemutatása
      • rendelések kiszállítása,
      • termékismertetők tartása.

- Üzletmenettel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása (számlázás, értékesítési adatok összesítése és kiértékelése stb.).
- Saját boltunkban történő eladás.

- Szakmai rendezvényeken való aktív részvétel (expo-k, börzék).

Elvárások:
- B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat,

- MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
- jó kapcsolatteremtő és együttműködési készség,
- önállóság.

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem,
- béren kívüli juttatások és jutalék,
- főállású, alkalmazotti jogviszony,
- változatos és önálló feladatkör,
- stabil cégnél hosszú távú munkalehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy küldd el fényképes önéletrajzod nettó bérigény megjelölésével a e-mail címre.