Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

800 - 1500 €

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak

Magunkról:Dinamikus, folyamatosan fejlődő mégis emberközpontú légkörben dolgozunk, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink:a kommunikáció mindenekelőtt, a kreativitás és a csapatszellem.

Az Építés vezető munkatárs főbb feladatai:

Budapesti helyszínű kivitelezések munkáinak műszaki előkészítése, az alvállalkozók koordinálása, irányítása, szakmai felügyelete, anyagrendelések, árkalkulációk előkészítése, kezelése, építési napló vezetése. Ütemtervek készítése, építési minőség, szakszerűség megkövetelése, határidők betartása és betartatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség : építész-, építészmérnöki főiskolai végzettség
  • 1-2 éves szakmai gyakorlat a kivitelezésben
  • terhelhető és rugalmas munkatársat keresünk, aki
  • jó szervező és koordináló képességgel rendelkezik
  • problémamegoldó- és eredmény centrikus hozzáállású,
  • megbízható, precíz, tulajdonosi szemlélettel végzi munkáját (költségorientáltság)

Amit ajánlunk:

  • Maximális megbecsülés
  • Irodához nem kötött munkabeosztás
  • Csapatmunka

Miért jó nálunk dolgozni?

  •  Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban
  • Fejlődési és növekedési lehetőséget kínálunk
  • Elismerjük és megbecsüljük az elvégzett munkát

Feladatkör:

  • Részvétel a kivitelezési munkák ellenőrzéseiben
  • Műszaki tervdokumentációk ellenőrzése, terv véleményezése, feldolgozása
  • Műszaki ütemtervek naprakészen tartása
  • Szerződéskötések adminisztrációja
  • A projektekkel kapcsolatos kommunikáció irányítása és koordinációja
  • Projekt-tervezési, irányítási és ellenőrzési feladatok elvégzése,
  • Minőségi követelmények betartásának biztosítása, minőség ellenőrzése

Előnyt jelent: hasonló feladatok korábbi végzése

Munkavégzés helye:Budapest

Jelentkezés módja:Fényképes önéletrajzokat várunk