Állás részletei

ELECTRICIENI PENTRU GERMANIA

Premium Talentet keres
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Német - Középszint , Angol - Alapszint
Munkavégzés helye
Az állás betöltéséhez relokáció szükséges
Igen
Nettó havi bér
1500 - 1700 €
Helyek száma
20

OFERTA cuprinde:

-  Contract pe perioada nedeterminata

- Contract nemtesc

- Salariu de la 15 euro brut la oră

- CAZARE GRATIS in apartamentele firmei

- Transport de la cazare la locul de munca

Cerințe:

- Formare profesională finalizată în domeniul electric,electronic, tehnologie de automatizare sau electronică industrială

- Cunoștințe și/sau experiență în cablarea mașinilor, conectarea mașinilor și construcția dulapurilor de comandă

 - Cunoașterea de bază a tehnologiei de automatizare

 - Cunoașterea tehnologiei datelor și telecomunicațiilor

Condiții:

- Calificare in domeniu si/sau experienta relevanta

- Limba germana comunicativ (nivel minim A2)

- permisul de conducere este necesar, dar nu obligatoriu

Responsabilități:

- Construcția și cablarea dulapurilor de distribuție și a sistemelor de control conform planului

- Asamblarea sistemelor de rutare a cablurilor• Lucrări de măsurare și testare a sistemelor electrice existente

- Crearea documentației

- Citirea desenelor tehnice

- Plasare profesionale cu oportunități de dezvoltare (Aus- und Weiterbildung).