Állás részletei

Electrician sisteme automatizari cladiri

Karrier szint
Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nettó havi bér
800 - 1000 €
Helyek száma
2

5f69ef063db12

Green Electric City este o companie românescă ce are ca obiect de activitate proiectarea și implementarea soluțiilor de eficientizare energetică, soluțiilor de clădiri inteligente precum și soluțiilor personale de producție energie electrică.

Descrierea jobului :

  • Montaj echipamente de automatizare pentru clădiri;
  • Efectuează lucrările de întreținere și de reparație ale instalațiilor de automatizări pentru clădiri;
  • Asigura diagnosticarea deficiențelor de funcționare a instalațiilor electrice;
  • Realizează activitățile de reparații și intreținere a instalațiilor electrice, îndeplinește activități de suport în cazul intervențiilor asupra instalațiilor termice, ventilații și climatizare;
  • Intervinе pentru soluționarеа incidеntеlor și limitаrea eventuаlelor pаgube produsе de defectarea instalațiilor și sistemelor clădirilor în cauză;
  • Desfășoară activități specifice de mentenanță/ întreținere și reparații a instalațiilor aferente clădirilor de birouri sau spații comerciale (depozite, magazine), industriale;
  • Participă la diferite ședințe și la toate evenimentele proiectului, asigurând pregătirea adecvată a acestora;
  • Asigură executarea la timp a activităților;
  • Operează înregistrări în platforma de management a societății;

Candidatul ideal :

  • Cunoștințe tehnice, cunoașterea legislației în vigoare
  • Buna cunoaștere și citire a schemelor electrice;
  • Abilități de coordonare, de rezolvare a problemelor, implicare și dorința de dezvoltare personală
  • Abilități de comunicare;
  • Persoană energică, gândire pozitivă, caracterizată de amabilitate și eficiență
  • Capacitatea de a lucra autonom și în echipă
  • Calm
  • Analitic
  • Orientat către calitatea rezultatelor
  • Disponibilitate pentru deplasări de scurtă durată în țară
  • Permis de conducere autovehicul categoria B

Ce oferim :

  • Training pentru montajul sistemelor de automatizări pentru clădiri
  • Contract pe durată nedeterminată
  • Mediu de lucru prietenos
  • Acces la tehnologii de ultimă oră în automatizări industriale
  • Certificări tehnice internaționale
  • Program : luni - vineri , 8 ore/zi