Állás részletei

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak
Karrier szint
Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Helyek száma
6

Cerinte candidat:

-persoana dinamica si serioasa;

-studii medii in domeniul tehnic;

-abilitatea de a interpreta scheme electrice monofilare si multifilare;

-experienta in realizarea conexiunilor electrice conform documentatiei tehnice (conexiuni tablouri electrice, sisteme supraveghere, control acces, antiefractie);

-experienta in montajul echipamentelor;

-experienta in utilizarea pachetului Ms-office (Word,excel)

-cunoasterea limbii engleze ;

-disponibilitate la deplasari ( 50% din timp)

-Preferabil atestat ANRE

Responsabilitati:

-executa instalatii electrice si de automatizare automatizarea la atelierul societatii sau la beneficiar conform documentatiei tehnice;

- Executa uzinarea dulapurilor electrice cf. documentatiei tehnice

-Realizeaza traseele de cabluri la beneficiar si conectarea echipamentelor si a dulapurilor electrice;

-realizeaza rapoarte de interventie standard dupa fiecare activitate realizata in locatia clientului;

-comunica inginerului automatist/Proiectant stadiul lucrarilor in curs.