Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Electrician (întreţinere şi reparaţii)

Gyorsan válaszol
Karrier szint
Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
3

Candidatul ideal:
- Persoana cu calităţi şi deprinderi în meseria electrician întreţinere şi reparaţii
- Responsabil, serios, punctual, îngrijit, organizat, cu o integritate fizică şi psihică foarte bună
- Are cunoştinţe şi experienţă în asigurarea tuturor proceselor cu privire la intreţinerea / mentenanţa instalaţiilor electrice
- Studii în domeniul electric şi/sau electronic
- Experienţă în domeniu

Responsabilităţi:
- Întreţine şi repară echipamentul electric al fabricii, conform documentaţiei tehnice, a fişei echipamentului, în funcţie de programul de întreţinere preventivă (zilnic, saptamanal, lunar, etc.) şi de rapoartele de întreţinere
- Întreţine şi repară instalaţia electrică a clădirilor şi utilităţilor
- Asigură funcţionarea în bune condiţii a echipamentului electric pentru protecţia împotriva incendiului.
- Participă la montarea şi punerea în funcţiune a utilajelor noi
- Participă la lucrări de extindere şi modificare a instalaţiei electrice
- Completează rapoartele de întreţinere după efectuarea activităţilor specifice
- Răspunde de corectitudinea şi realitatea datelor înscrise în formularele pe care le prezintă.
- Execută manevre de cuplare-decuplare în camera separatoarelor de medie tensiune şi în camera de distribuţie de joasă tensiune kw
- Asigură funcţionarea în bune condiţii a echipamentului pentru protecţia împotriva incendiului

Ofertă (bonusuri, beneficii):
- Mediu de lucru antrenant
- Dezvoltare profesională continuă
- Salariu atractiv
- Prime de Crăciun, Paşte, Vacanţă
- Transport asigurat
- Tichete de masă 20 lei/zi