Eladó kollégát keresünk! Azonnali kezdéssel!

értékesítés - Eladó

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapesta

Havi bruttó fizetés euróban

100 €

A magyar piacon évek óta sikeresen működő, prémium édesség importtal és nagykereskedelemmel foglalkozó cégünk hamarosan nyíló budapesti mintaboltjába keresi a jelentkezőket az alábbi munkakörre:

ELADÓ

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, de családias cég tagja lenni? Olyan kollégát keresünk, aki szereti a kihívásokat, nem riad meg a folyamatos fejlődéstől, megújulástól, tanulástól, képes önálló gondolkozásra, kreatív problémamegoldásra, jól bírja az időszaki terheket, és könnyen beilleszkedik a csapatba.

Feladatok: ·         Termékértékesítés, termékbemutatás

  • Eladói,- Pénztárosi feladatok ellátása
  • Vásárlók magas színtű kiszolgálása

·         Nyitással és zárással kapcsolatos teendők ellátása

  • A bemutatóterem folyamatos működésének biztosítása
  • Az áru érkezésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés
  • Az üzlet belső és külső terének tisztántartása

  Elvárások:

  • Minimum érettségi bizonyítvány
  • Értékesítési-, eladói tapasztalat (hasonló területen szerzett tapasztalat előny)
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Önállóság, Terhelhetőség

Előny:

  • Angol nyelv ismerete
  • Eladói, - kereskedelmi szakképesítés
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: IV. kerület