Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

További helyszínek:

Budapest

Területi képviselőt keresünk autó rögzítő termékek (patentok,autóvillamossági termékek,csavarok és egyéb univerzális rögzítő termékek) értékesítése céljából egész Budapest területén.

Főbb feladatok, tevékenységek:

Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek felkutatása és partneri kapcsolat kialakítása

ONLINE vásárlás promoválása

Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése

Beszámolók, készítése a vezetőség számára

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú – műszaki vagy kereskedelmi – végzettség

Kiváló problémamegoldó és szervező képesség

Eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodás

Nyitott, rugalmas személyiség

"B" kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Értékesítésben szerzett – szakmai tapasztalat

Autóalkatrész piac ismerete

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem (Szolgálati autó, táblagép, telefon)

Eladás utáni bónusz

Ha felkeltette érdeklődésed az állásajánlat akkor nézz rá weboldalunkra ahol bővebb tájékoztatást kapsz az értékesíteni kívánt termékekről .

“Gálfi Fixing az autó elemek rögzítője”

Az oldal böngészése után is úgy gondolod,hogy ez a számodra megfelelő állás akkor ne habozz! Jelentkezz!

Üdvözlettel,

Gálfi Fixing csapata