Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Responsabilitati si cerinte:

  • Studii superioare preferabil in Contabilitate sau Finante;
  • Experienta minim 3 ani in contabilitate
  • Cunostinte: operare MS Office, limba engleza (nivel avansat);
  • Capacitate de a lucra atat in echipa cat si individual;
  • Persoana dinamica, ordonata, analitica, interesata de autodepasire ;
  • Abilitati de comunicare, atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza
  • Cunoasterea programului contabil Atlantis reprezinta un avantaj;

Experienta pe partea financiara in raportari gen PNL, Cash Flow constituie un avantaj

Oferta noastra:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Mediu de lucru motivant in cadrul unei echipe tinere si dinamice;

Descrierea Companiei:

Sioufas & Colaboratorii ofera servicii juridice pentru persoane fizice sau companii;