Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak

HANDEN to lider wśród niezależnych dostawców gazu ziemnego i energii elektrycznej w Polsce .

Ponad 25-letnie doświadczenie Grupy HANDEN na rynku energetycznym gwarantuje bezpieczeństwo na wielu poziomach współpracy.

W związku z rozwojem Firma HANDEN Sp. z . ogłasza nabór na stanowisko:

Przedstawicieli Handlowych dla Kluczowych Partnerów Biznesowych.

Lokalizacja: Cała Polska

Do udziału w rekrutacji zapraszamy:

  • osoby mające doświadczenie w sprzedaży do Klientów Biznesowych,
  • osoby mające doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej lub gazu,
  • koordynatorów posiadających grupy sprzedażowe,
  • zespoły mające wiedzę nt. funkcjonowania rynku sprzedaży gazu ziemnego/energii elektrycznej.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie Klientów biznesowych,
  • umiejętność dopasowania oferty do potrzeb Klienta,
  • prowadzenie negocjacji i zawieranie umów z Klientami,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • realizowanie planów sprzedaży,
  • raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania:

  • uczciwość,
  • motywacja do zarabiania,
  • odpowiedzialność i samodyscyplina,
  • umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu,

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o działalność gospodarczą na umowie agencyjnej.
  • Współpraca na zasadzie umowy zlecenie
  • zapewniamy przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej w formie szkoleń stacjonarnych i terenowych,
  • zapewniamy  pracę w ambitnym, zgranym zespole, który wspólnie osiąga wyznaczone cele,
  • najlepsze na rynku ceny minimalne, wysoki udział w marży, najbardziej prosty jak to możliwe system rozliczeń,
  • za każdą umowę zapłacimy na takich samych zasadach,
  • dla osób realizujących plan sprzedaży udostępnimy do użytku samochód.
  • Wymagane dokumenty: CV

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę  HANDEN Sp. z . z siedzibą w Warszawie ul. Domaniewska, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego; zgodnie z przepisami ustawy z dniachronie danych osobowych (. z 2002 r. Nr, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ewentualnej ich zmiany”.