Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

900 - 1000 €

A DIS Holding cégcsoport tagjaként a DIS Cleaning Kft. bevásárlóközpontok, irodaházak, irodák, szállodák, társasházak, lakóparkok, és mélygarázsok teljes körű takarítását és tisztán tartását végzi.

Divizió Vezető

Az ügyvezető igazgatóval alárendelt jogkörben biztosítja az üzletág hatékony és zavartalan működését. Kiadja az üzletág működését biztosító belső intézkedéseket és szabályokat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • ütőképes csapat kialakítása, formálása, mely elősegíti a jó hangulatú, hatékony munkavégzést
  • szerződések előkészítése
  • árajánlatok, teljesítésigazolások elkészítése
  • számlák ellenőrzése
  • tisztítószer és eszközigénylők ellenőrzése
  • Területvezető kollégák koordinálása
  • Megrendelőinknél felső szintű kapcsolattartás
  • kapcsolat tartás  a megbízók adott területekre delegált üzemeltetőivel, illetve gondnokaival,

Elvárások:

  • csapatban való gondolkodás
  • takarítógépek naprakész ismerete
  • vegyszerek naprakész ismerete
  • kiváló problémamegoldó és szervező készség
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kihívásokkal teli munkavégzés
  • Lehetőség csapatok felépítésére
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Megbecsült munkavégzés
  • versenyképes fizetés