Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

300 - 350 €

Szeretnél egy fiatalos, kellemes légkörben dolgozni és betekintést nyerni egy multinacionális nagyvállalat életébe? Szeretsz utazni, tréningeken részt venni? A Groupe SEB folyamatos fejlődési lehetőséget kínál a category/trade marketing terület megismerése által, ahol az 1 év alatt betekintést nyerhetsz promóciók tervezésébe és kivitelezésébe, különböző kiskereskedelmi láncok aktivitásaiba valamint az értékesítési és marketing csapat mindennapi munkájába.

A Groupe SEB több, mint 20 jól ismert márkával rendelkezik, amelyek számos termékcsaládban jelen vannak. Ezzel sikerült piacvezető helyzetbe kerülnünk a fejlett piacokon és a gyorsan növekvő feltörekvő országok piacain. A portfoliónk legendás márkái között található a TEFAL, MOULINEX, KRUPS, ROWENTA, LAGOSTINA, WMF. A Groupe SEB-nél multi-brand stratégiát folytatunk, amellyel globálisan irányíthatjuk tevékenységünket, közben reagálunk a helyi sajátosságokra és az egyes országok szokásaira az étkezés és a mindennapi élet területén. Márkáinkat több, mint 150 országban forgalmazzák, és minden értékesítési csatornán jelen vagyunk – hipermarketekben, szupermarketekben, szaküzletekben és on-line.

Főbb feladatok:

  • Online termékleírások kezelése - content management
  • Termékleírások ellenőrzése, fordítása
  • Elemzések, kimutatások, prezentációk készítése
  • Kapcsolattartás a francia és cseh marketing központtal, kereskedelmi partnerekkel
  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú hallgatói jogviszony, marketing/sales szakirány
  • Minimum 20 órás munkahét vállalása
  • MS Office felhasználói szintű ismeret (Powerpoint, Excel, Word), közösségi média, digitális tartalom szerkesztés
  • Aktív, közép szintű angol nyelvtudás írásban és szóban

Képességeid:

  • Precizitás, igényes munkavégzés
  • Rendszerben való és analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság új dolgok elsajátítására

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő beosztás, alkalmazkodva az iskolai elfoglaltságokhoz
  • szakmai gyakorlat fogadóhely
  • külföldi üzleti utazás, nemzetközi tréningek
  • 1 év határozott idejű szerződés, ami meghosszabbítható
  • versenyképes fizetés
  • támogató, kellemes munkakörnyezet, segítőkész kollégák, fejlődési lehetőség
  • munkavégzés helye: Budaörs

Előny az állás betöltéséhez:

  • jogosítvány
  • francia / cseh / szlovák nyelvtudás