Állás részletei

Customer Service Representative

Gyorsan válaszol
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Responsabilitati

  • Gestionare e-mailuri/apeluri telefonice privind solicitarile din partea clientilor

  • Preia si inregistreaza sesizarile clientilor si ofera solutii optime, intr-un timp cat mai scurt

  • Verifica posibilitatile de solutionare a reclamatilor si raspunde solicitarilor clientilor.

  • Menţinerea unei bune relaţii de colaborare cu clienţii și informarea managerului despre necesitățile acestora

  • Colaborarea cu celalalte departamente ale companiei pentru a oferi solutii eficiente la solicitarile speciale ale clientilor

Cerinte

  • Studii superioare finalizate

  • Cunostinte Microsoft Office, Operare Excel minim nivel mediu

  • Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa

  • Personalitate energica, eficienta si cu gandire pozitiva

  • Capacitatea de lucru in echipa si orientare catre client

  • Initiativa, rezistenta la stres si abilitati de invatare

  • Cunostinte limba engleza – nivel mediu

  • Experienta in domeniu este un avantaj

Beneficii

  • Abonament de servicii medicale

  • Sarbatorile legale se respecta (zile libere)

  • Bonus in functie de performante