Állás részletei

Customer service

Karrier szint
Kezdő (0-2 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Helyek száma
3

Responsabilitati

-preia telefonic comenzile de la clienti;

- pastreaza relatia cu clientii societatii, intocmeste si inregistreaza contracte cu acestia;
- intocmeste oferte de pret, facturi proforme, fiscale, avize de insotire a marfii;
- prospecteaza piata, aduna informatii despre clienti din diverse surse, transmite informari clientilor referitor la produse si conditii comerciale;
- acorda consiliere clientilor;
- este la curent cu tendinţele pietei de profile decorative şi le aplică în munca de zi cu zi;
- urmăreşte stocurile şi aplică măsurile necesare pentru optimizarea lor.

Cerinte

- experienta minim 1 an in vanzari/relatii cu clientii;

- cunostinte limbi straine, de preferat engleza;
- cunostinte pachet office, navigare internet;
- persoana sociabila, dinamica, punctuala, cu bune abilitati de comunicare, prezentabila,carismatica, persuasiva;
- competenţă analitică şi strategică;
- orientare către rezultat;
- flexibilitate şi responsabilitate profesională;
- capacitate de comunicare, coordonare şi lucru în echipă.

Oferta: salariu net + decont transport metrou sau STB, bonusuri de performanta, prime de Paste, Craciun, zi nastere, an aniversar, etc.
Transport asigurat de la metrou Pacii. Locatie job zona Hornbach/Kika Militari. Program de lucru: de Luni pana Vineri de la 7:30 la 16 (cu 30 minute pauza de masa). Se acorda toate liberele legale si dreptul la concediu de odihna. Detalii la interviu. Rugam seriozitate!