Állás részletei

Controlor calitate marfuri alimentare Chiajna

Gyorsan válaszol
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Alapszint
Munkavégzés helye
Helyek száma
2

Responsabilități principale:

  • Supravegherea sistemului de management al calității produselor, în cadrul Platformei Logistice Fresh,
  • Supravegherea fluxului optim şi eficient de recepționare, depozitare şi pregătire spre livrare a produselor alimentare din categoriile: legume–fructe, pește, delicatese și mezeluri-congelate
  • Efectuarea, prin sondaj, a recepției calitative a produselor alimentare din categoriile: legume–fructe, pește, delicatese și mezeluri-congelate, din fiecare sortiment livrat
  • Colectarea şi analiza datelelor necesare monitorizării performanţei activităţii de logistică (termo diagrame, temperatura de stocare, livrare sistem FIFO)
  • Verificarea și confirmarea avizelor de livrare ale furnizorilor
  • Asigurarea fluxului informațional către persoanele implicate cu privire la probleme de calitate, cantitate, sa de orice altă natură apărute în derularea procesului logistic menită să influenţeze procesul de furnizare a produselor către magazine

Cerințe:

  • Cunostinte și experiență în domeniul calității alimentelor (legume–fructe, pește, delicatese, mezeluri congelate)
  • Experiență în aplicarea normelor privind calitatea produselor alimentare
  • Bune abilități de comunicare, proactivitate
  • Gândire organizată, analitică și flexibilă
  • Studii medii/superioare și o bună cunoaștere a pachetului Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)
  • Limba engleză nivel avansat

Oferta

  • Salariu atractiv & tichete de masă;
  • Alte beneficii*: de Crăciun, Paște, zi de naștere, vacanță, asigurare privată de sănătate;
  • Oportunitatea de a lucra intr-o echipă de profesioniști;
  • Oportunități de dezvoltare & oportunitatea de a-ți dezvolta cariera într-o companie multinatională;

*acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de  vechime  în cadrul companiei conform CCM la nivel de unitate

Mentiuni suplimentare

”Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziție în cadrul societății Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesați site-ul societății la adresa , secțiunea Cariere.” .

  • Online interjú
  • Aveti experienta in procesul de receptie calitativa a produselor alimentare?
  • Ati lucrat pe platforme logistice fresh?