Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Content editor - Category Manager

Premium Talentet keres
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint , Román - Anyanyelvi szint
Munkavégzés helye
Nettó havi bér
450 - 550 €
Helyek száma
1

Iti plac gadgeturile? Stii sa scrii frumos si sa prezinti un produs astfel incat sa ii scoti in evidenta toate trasaturile si sa fii persuasiv totodata? Aplica la postul asta si hai in echipa noastra cat mai repede!

Ne dorim sa fii ca noi, o fire prietenoasa, comunicativa, energica, cu gandire pozitiva si obiective marete.

Este important sa:

  • fii pasionat de mediul online si sa dai dovada de creativitate;
  • ai cunostinte bune de operare PC
  • ai cunostinte in programul de editare Photoshop (este un plus - nu obligatoriu - invatam impreuna);
  • ai abilitati de organizare, comunicare si prioritizare;
  • ai atentie la detalii si viteza in tehnoredactare;

Descrierea jobului

Ca orice companie de top, avem multe de facut si multe de invatat. De aceea, speram ca tu ne vei ajuta in activitatile noastre de zi cu zi, in special cu:

  • introducerea, prelucrarea, validarea informatiilor despre produsele puse in vanzare pe site
  • mentinerea la zi a preturilor produselor pe site
  • administrarea si orgranizarea categoriei de produse aferenta
  • reasearch

Scopul nostru este sa le oferim clientilor nostri produse si servicii care le vor schimba viata intr-una mai buna, mai sigura si mai linistita. Te invitam sa descoperi lumea din interiorul familiei Spy Shop!

Beneficii:

Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv

Conditii foarte bune de munca, intr-un sediu modern

Apa, fructe, cafea din partea noastra

Acces gratuit la workshop-uri, seminarii si cursuri

Prime de Craciun si Pasti

Pachet salarial atractiv

Teambuilding anual

Servicii medicale gratuite

Descrierea companiei

Avand o experienta de peste 10 ani de zile Spy Shop este lider pe piata online din Romania in comertul cu echipamente de securitate, supraveghere si monitorizare. Magazinul a fost lansat in anul 2008 si este administrat de societatea SPYSHOP SRL, firma cu capital integral Romanesc cu sediul in localitatea Timisoara.